Warning: file_get_contents(http://youtube.com/get_video_info?video_id=y3PM0KY9LY8) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 429 Too Many Requests in /index.php on line 102
Kayax
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Bloo Crane

Bloo Crane to dwójka młodych, utalentowanych artystów z Krakowa. Duet tworzą wspólnie tekściarz i wokalista Michał Polański oraz odpowiedzialny za warstwę muzyczną Krzysztof Kołodziejczyk. Pomimo tego, że artyści mają całkowicie odmienny gust, potrafią spotkać się w połowie i stworzyć mieszankę dwóch, pozornie nie pasujących do siebie światów.

W 2018 roku weszli do projektu My Name Is New, który do życia powołała wytwórnia Kayax. W ramach inicjatywy wydali trzy single: „Head In The Sky”, „Trouble in Paradise” oraz „Come Closer”.

Artyści mają już za sobą koncerty zarówno na małych scenach klubowych, jak i na dużych festiwalach. W 2019 roku wystąpili między innymi na Fest Festivalu czy Spring Break. Mieli okazję supportować również artystów tj. Mery Spolsky.

Udana współpraca z inicjatywą MNIN zaowocowała podpisaniem kontraktu z wytwórnią Kayax na trzy płyty. Pierwszy, debiutancki krążek duetu ma ukazać się w pierwszej połowie 2020 roku.

Pliki do pobrania

Kontakt

Manager
Maria Dudek
tel. +48 791 221 998

Nadchodzące wydarzenia

następne


Teledyski