Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Pressroom

Sistars & Bass Astral x Igo - "Sutra Rework"

Opublikowano: 20.09.2018
Polecamy Waszej uwadze trzecią odsłonę muzycznego projektu T-Mobile Electronic Beats POWROTY. Po duetach Kayah i KęKę oraz NOSOWSKIEJ i ZAMILSKIEJ, swojej premiery doczekała się nowa wersja kultowego utworu z 2004 roku. 

„Sutra Rework”, to zaskakujący efekt pracy krakowskich artystów Bass Astral x Igo nad przebojem grupy Sistars. Posłuchajcie… i koniecznie zobaczcie animację do utworu.
więcej

SMOLIK // KEV FOX - "On the Quiet"

Opublikowano: 14.09.2018
Zapraszam Was do zapoznania się z nowym singlem i teledyskiem promującym EP-kę duetu SMOLIK // KEV FOX.

SMOLIK // KEV FOX właśnie zaprezentowali teledysk do singla promującego ich nadchodzącą EP-kę zatytułowaną „Queen of Hearts”, której premiera już 28 września.

Stare samochody, charakterystyczna obsada i klimat rodem z filmów Tarantino i Rodriguez’a – utwór „On the Quiet” zyskał tę wyjątkową oprawę wizualną dzięki reżyserii Bo Martina. Zobaczcie!
więcej

NOSOWSKA - "Nagasaki"

Opublikowano: 12.09.2018
„Nagasaki” - to drugi singiel zapowiadający solowy album NOSOWSKIEJ zatytułowany "BASTA", którego premiera planowana jest na 12 października 2018 roku.
więcej

Paulina Przybysz feat. Katarzyna Nosowska - "Papadamy"

Opublikowano: 30.08.2018
Kolejny singiel Pauliny Przybysz - „Papadamy”, w którym gościnnie wystąpiła Katarzyna Nosowska. Singiel pochodzi z autorskiego albumu Pauliny Przybysz „Chodź Tu”, za który artystka w kwietniu tego roku została doceniona nagrodą Fryderyk 2018 w kategorii Album  Roku - Elektronika.

więcej

Krzysztof Zalewski - "Jednego serca"

Opublikowano: 03.08.2018
„Jednego serca” to dzieło niezwykłe – wiersz napisany przez Adama Asnyka w 1868 zainspirował Czesława Niemena do stworzenia w 1969 jednego z najbardziej charakterystycznych utworów w jego karierze. W 2017 roku Krzysztof Zalewski wziął na warsztat twórczość Niemena, by rok później pokazać światu własną interpretację. Na płycie Zalewskiego nie mogło oczywiście zabraknąć „Jednego serca”. Dzisiaj możemy obejrzeć także nowy teledysk do legendarnego utworu.
więcej

Brodka & A_GIM - "Wszystko czego dziś chcę (z serialu Rojst na Showmax)"

Opublikowano: 27.07.2018
Już 19 sierpnia premiera nowego serialu kryminalnego "Rojst" z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem w rolach głównych. Zanim jednak poznamy serialową historię tego duetu, w nostalgiczny, a jednocześnie mroczny klimat lat 80. wprowadzi nas utwór Wszystko czego dziś chcę w wersji Brodki oraz znanego producenta, A_GIM-a.

więcej

NOSOWSKA i ZAMILSKA - Jeśli wiesz co chcę powiedzieć (ZAMILSKA remix)"

Opublikowano: 19.07.2018
Polecamy Waszej uwadze utwór niecodziennego duetu - NOSOWSKA i ZAMILSKA pt. „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć (ZAMILSKA remix)”, będący nową wersją wielkiego hitu Nosowskiej z 1996 roku. Teraz artystki nadały mu zupełnie nowe i zaskakujące brzmienie - mroczne i elektroniczne. Utwór powstał w ramach drugiej odsłony projektu muzycznego T-Mobile Electronic Beats POWROTY.
więcej

Patrick the Pan - O słowach

Opublikowano: 13.07.2018
Drugi singiel Patricka the Pana "O słowach" zapowiadający trzeci autorski album Artysty pt. "trzy.zero". Tytuł wydawnictwa nawiązuje do trzeciej dekady życia artysty. Wydawnictwo zaplanowane jest na koniec wakacji tego roku.

więcej

Kayah & KęKę - Supermenka 2018

Opublikowano: 14.06.2018
Polecamy Waszej uwadze nową wersję wielkiego hitu. Utwór „Supermenka 2018” to efekt wyjątkowej współpracy Kayah i KęKę w ramach projektu T-Mobile Electronic Beats POWROTY.

Nowa „Supermenka 2018” to nowoczesne brzmienie dzięki połączeniu popu z rapem, nowy tekst i świeże, bardzo zaskakujące podejście do tematu poruszonego przez Kayah lata temu…
więcej

Męskie Granie Orkiestra 2018 (Kortez, Podsiadło, Zalewski) – Początek

Opublikowano: 23.05.2018
Tegoroczny singiel towarzyszący już dziewiątej edycji trasy koncertowej Męskie Granie. W tym roku sceną projektu zawładnie trio – Kortez, Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski, które stanie na czele Męskie Granie Orkiestra. Artyści nagrali singiel „Początek”, do którego muzykę i słowa napisał Krzysztof Zalewski.

więcej