Warning: file_get_contents(http://youtube.com/get_video_info?video_id=AhzsSFBsfS0) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 429 Too Many Requests in /index.php on line 1121
Kayax
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Zabrocki

Zabrocki - 1+1=0
powrót

kategoria: muzyka alternatywna
typ: CD

kup
Preorder! Pierwsze 50 płyt z autografem!
Premiera: 04.09.2015

1+1=0 to wzór na sumę niespełnionych obietnic. Zapis spotkania dwóch potencjałów, których synteza nie rodzi nowych wartości.

W warstwie lirycznej płyta jest rejestracją stanów, jakie wywołują ponadprzeciętnie intensywne relacje międzyludzkie: lęku, gniewu, ale i beztroskiej radości. W warstwie muzycznej płyta zaskakuje boga-tym instrumentarium, zachowując przy tym przejrzystość kompozycji.

Gościnnie usłyszeć możemy Katarzynę Nosowską, Czesława Mozila, Barbarę Wrońską (Pustki), Belę Komoszyńską (Sorry Boys) oraz Joannę Halszkę Sokołowską (Der Father).

Marcin Zabrocki jest na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Przez ten czas grał w cenionych składach big beatowych Mordy, Pogodno i BiFF. Znacząco przyczynił się do powstania ostatniej studyjnej płyty zespołu Hey: Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan. Współpracował m.in. z Katarzyną Nosowską, Markiem Dyjakiem, Robertem Brylewskim czy Mister D. Komponuje muzykę teatralną i filmową, nieustanie poszukuje nowych środków wyrazu jako improwi-zator i twórca instalacji elektroakustycznych.

Tracklista:
1. Wiśniówka (śpiew Barbara Wrońska)
2. Boję się
3. Zgrzyt
4. Parasol (śpiew Iza Komoszyńska)
5. Czemu wciąż jest czwartek (śpiew Katarzyna Nosowska)
6. Mentolowy dym (śpiew Joanna Halszka Sokołowska)
7. Opa (śpiew Leon Zabrocki)
8. Szkoda czasu (śpiew Czesław Mozil)
9. Hebru warkoczyk (śpiew Olga Zabrocka)
10. Suma niespełnionych obietnic

Teledyski

Inne wydawnictwa

Zabrocki
1+1=0