Warning: file_get_contents(http://youtube.com/get_video_info?video_id=ZVnJw27qItk) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 429 Too Many Requests in /index.php on line 1121

Warning: file_get_contents(http://youtube.com/get_video_info?video_id=PsZACwdwPSI) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 429 Too Many Requests in /index.php on line 1121
Kayax
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Natalia Lubrano

Natalia Lubrano - R.E.S.P.E.C.T.
powrót

kategoria: soul / electronica
typ: CD

Muzyka Natalii Lubrano to rytmiczny Neo-Soul w doskonałym wydaniu. Autorski projekt tworzą Natalia Lubrano, Wojciech Orszewski (gitarzysta zespołu Digit All Love) oraz zaproszeni do tego projektu wspaniali muzycy: klawiszowiec Łukasz Damrych, basista Piotr Nosal oraz perkusista Łukasz Sobolak. Świetne kompozycje Wojtka i Nalatii to analogowe brzmienia połączone z delikatną elektroniką zjawiskowym „czarnym” wokalem. Inspiracją dla muzyków do stworzenia tego albumu była twórczość Steviego Wondera, Musiq Soulchild, Dwele i innych twórców nowoczesnej muzyki soul.
Debiutancki projekt Natalii Lubrano to unikalny miks nu-jazz, chill-out z oldskulowym funkiem i rdzennym soul. Utwory z najnowszej płyty znalazły się na składankach: 4871 vol2 (luna music polska) i RAM Chillout in Black 2 (magnetic records). Natalia Lubrano z zespołem jest także finalistką konkursu Coke Live Fresh Noise 2010.

Natalia Lubrano na polskiej scenie muzycznej znana jest ze współpracy z zespołem Miloopa, występowała również z Andrzejem Smolikiem, a także w projekcie FoxBox. Udzieliła swojego wyjątkowego głosu na około dwudziestu albumach w Polsce i za granicą.


1. Guarantee
2. Zapomnę Cię
3. I said right now
4. Flowers
5. Mój Osobisty Anioł
6. R.e.s.p.e.c.t.
7. Searching
8. Twilights
9. Let me be myself
10. Darfur, I'm calling you
11. Sleep well
12. R.e.s.p.e.c.t. Remix

Teledyski

Inne wydawnictwa

Natalia Lubrano
R.E.S.P.E.C.T.